fiyat listesi     lme arşivi     sipariş     (x)
[ Vizyonumuz ]
İnovasyonu ve teknolojiyi yönlendirerek insan yaşamını kolaylaştırmak.

[ Misyonumuz ]
İşimizde başarıyı ve gelişmeyi sürekli kılmak için görevimiz, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet kalitemizi arttırmaktır.
[ Hakkımızda ]
Ticari faaliyetlerine 1997 yılında başlayan ve kısa sürede bakır çekme ve elektrotel sektörünün öncülerinden olmayı başaran Hak Bakır Çekme ve Elektrotel San. Tic. A.Ş. Türkiye'nin ilk bin sanayicisi arasındaki yerini de almıştır. Temel politikası, kaliteli ürün ve hizmetleriyle kablo sanayiine alternatif çözümler sunmak olan Hak Bakır Kocaeli Gebze'deki 20.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikası, deneyimli personeli ve ileri teknolojilerle donatılan makina parkuru ile müşterilerine hizmet vermektedir. Aynı zamanda ISO 9001:2000 kalite sistem belgesine sahip olan Hak Bakır Çekme ve Elektrotel San. Tic. A.Ş. DIN standartlarına uygun üretim yapmaktadır.
 
Hak Bakır web sitesi üzerinde güncel / geçmiş fiyat listelerini görüntülemek, güncel / geçmiş LME değerlerini görüntülemek ve Hak Bakır'a ürün siparişi verebilmek için firmanız adına kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.
üye olmak için lütfen tıklayınız.